Apie mane

Niekada negalvojau kurti tinklaraščio, nes niekada nemaniau galinti įdomiai rašyti, pasakyti kažko naujo, kas jau nebūtų tūkstantį kartų pasakyta. Ir nemanau, kad dabar galiu. Tiesą sakant, niekada nebuvau ir aistringa keliautoja, nenustygstanti vietoje aktyvistė. Tikrai nepasakyčiau, kad ir dabar esu. Esu visiška vidutinybė. Kaip rašo vienas įkvepiantis autorius Jamesas Altucheris knygoje „Pasirink save“: tai, kad esame vidutinybės, nereiškia, jog negalime pakeisti pasaulio. Arba bent pabandyti, pridėčiau.

Šis tinklaraštis – tai mano mažasis nuotykis, mano bandymas ugdyti kūrybiškumą, tobulinti rašymo įgūdžius, spirti sau į užpakalį, kad pakilčiau nuo sofos ir išeičiau pasidžiaugti pasauliu tokiu, koks jis yra. Kad laimę kurčiau ne kažko tikėdamasi iš aplinkos, o keisdama savo požiūrį. Kad pagaliau pakeliaučiau po savo Lietuvą – tokią mažą, o kartu tokią didelę ir taip lengvai neištiriamą. Kad išmokčiau pasimėgauti akimirka, būti čia ir dabar, o ne keliauti laiku, kad įrodyčiau sau, kad nuotykis ir kelionė nebūtinai yra tranzavimas turint 5 eurus iki Tailando, kad kasdien patiriame šimtus mažų nuotykių (ypač bandydami įveikti savo trūkumus). Kad išmokčiau gyventi sąmoningai ir mėgautis, kaip sakoma, vaizdu pro traukinio langą. Kad gyvenimas ir būtų nuotykis.

Imu už rankos ir kviečiu kartu su savimi ir įkvepiančiais mano pašnekovais patirti daugybę mažųjų nuotykių.

Justina

IMG_20160712_160220.jpg

P.S. visos publikuojamos nuotraukos yra autorinės. Daugiau mano kasdienybės akimirkų tinkle „Instagram“: https://www.instagram.com/patatukas/

Jei norite susisiekti, rašykit man el. paštu: jkaraleviciute@gmail.com

Parašyk komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s